Dárek ke každé objednávce nad 500 Kč

Termotransferový a injekt dotisk etiket

Upozorńujeme zákazníky, že provoz služby DOTISK ETIKET bude ukončen k 31. 5. 2021.
Po tomto datu bude možné zakoupit etikety (do vyprodání zásob), samotný dotisk však již nebude možný. Děkujeme za pochopení.

Provádíme termotransferový dotisk dle přání na bianko etikety zákaznické nebo předtištěné, které lze vybrat z naší široké nabídky. Pro plnobarevný tisk jsme vybaveni injekt technologií.

Vhodnou a dobrou alternativou pro malé a střední vinaře je dotisk na takzvané „bianko" etikety. Jedná se o předtištěné etikety (je možné si vybrat z galerie na e-shopu) s různými podkladovými motivy, na které si můžete nechat dotisknout potřebný text. Návin s potřebným počtem etiket se vloží do etiketovačky a etikety jsou připraveny k lepení na lahve. 

Výhody termotransferového dotisku

  • malé série, počet neovlivňuje cenu samotného tisku
  • operativnost, libovolná změna textu dle aktuálních požadavků
  • dotisk na vlastní „bianko" etikety
  • možnost výběru z nabídky hotových bianko etiket
  • tisk čárových kódů
  • operativnost tisku a rychlost dodání

Tisk je prováděn přes speciální fólii, která v místě ohřevu uvolňuje barevný pigment na papír. Nejčastěji se tisk provádí černou barvou, běžně ve všech základních barvách, ale je možné tisknout také netradiční bílou. Cena tisku je dána zejména spotřebou materiálu, tj. barevné fólie. Tato technologie poskytuje záznam s vynikající trvanlivostí a je z hlediska stability tisku, skladování a následné manipulaci s lahvemi srovnatelná s běžným ofsetovým tiskem. Tato technologie umožňuje menším vinařům dosáhnout na kvalitní vlastní etikety v rozumných ekonomických relacích.

 

Injekt dotisk

Tato technologie umožňuje oproti termotransferu plnobarevný dotisk nebo tisk celých etiket. Etikety musí být vyrobeny z materiálů vhodných pro tento druh tisku. Výhodou je možnost tisku na strukturované papíry. Cena dotisku je při této technologii o něco vyšší.

Všechny druhy dotisku etiket provádíme pouze na základě předchozí objednávky.

 

Pro více informací a objednávky kontaktujte:
Veronika Mikulíková 
- privátní potisk, dotisk etiket
+420 774 223 399
E-mail: etikety@vinarskepotreby.cz

Upozorńujeme zákazníky, že provoz služby DOTISK ETIKET bude ukončen k 31. 5. 2021.
Po tomto datu bude možné zakoupit etikety (do vyprodání zásob), samotný dotisk však již nebude možný.

Děkujeme za pochopení.