Termotransferový a injekt dotisk etiket

BS Vinařské potřeby
26. října

Provádíme termotransferový dotisk dle přání na bianko etikety zákaznické nebo předtištěné, které lze vybrat z naší široké nabídky. Pro plnobarevný tisk jsme vybaveni injekt technologií.

Vhodnou a dobrou alternativou pro malé a střední vinaře je dotisk na takzvané „bianko" etikety. V principu má vinař vyrobeny předtištěné samolepící etikety se svojí grafikou - jednotným podkladem, které jsou navinuty na pásy v rolích a dle aktuální potřeby si na ně můžeme nechat dotisknout potřebné texty. Návin s potřebným počtem etiket se již jen vloží do etiketovačky (při velmi malých sériích můžeme etikety lepit i ručně) a etikety jsou připraveny k lepení na lahve. Mluvíme zde zejména o sériích 100 – 1000 kusů, je však možno dotiskovat libovolný počet.

  • malé až středně velké série, počet neovlivňuje cenu za kus
  • operativnost, libovolná změna textu dle aktuálních požadavků
  • dotisk na vlastní „bianko" etikety
  • možnost výběru z nabídky hotových bianko etiket
  • tisk čárových kódů
  • operativnost tisku a rychlost dodání
  • kvalitní a trvanlivý tisk

Termotransferový dotisk

Tisk je prováděn přes speciální fólii, která v místě ohřevu uvolňuje barevný pigment na papír. Nejčastěji se tisk provádí černou barvou, běžně v základních barvách, ale také například zlatou nebo netradiční bílou. Cena tisku je dána zejména spotřebou materiálu, tj. barevné fólie. Tato technologie poskytuje záznam s vynikající trvanlivostí a je z hlediska stability tisku, skladování a následné manipulaci s lahvemi srovnatelná s běžným ofsetovým tiskem. Tato technologie umožňuje menším a středním vinařům dosáhnout na kvalitní vlastní etikety v rozumných ekonomických relacích.

Injekt dotisk

Tato technologie umožňuje oproti termotransferu plnobarevný dotisk nebo tisk celých etiket. Etikety musí být vyrobeny z materiálů vhodných pro tento druh tisku. Výhodou je možnost tisku na strukturované papíry. Cena dotisku je při této technologii o něco vyšší.

BS vinařské potřeby s.r.o.
Žižkovská 1230
691 02 Velké Bílovice

Dotisk etiket provádíme na základě předchozí objednávky.


Veronika Mikulíková
informace, objednávky
etikety@vinarskepotreby.cz
+420 519 347 529
+420 774 223 399 

Akreditovaná laboratoř

č. 1619 akreditovaná ČIA podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2018

Po - Pá: 7:30 - 16:00

Vedoucí laboratoře ~ Žaneta Beňová
+420 702 229 666

  • Analýza hroznů a moštů
  • Analýza v průběhu fermentace
  • Analýza vína před láhvováním