Odborná poradna
Témata

Spuštění nového e-shopu

BS Vinařské potřeby
10. ledna

Vážení zákazníci,

dovolujeme si vám představit nový e-shop firmy BS vinařské potřeby s.r.o. Naleznete v něm stovky produktů z oboru vinařství a vinohradnictví, součástí je také sekce Odborná poradna, do které pravidelně přidáváme novinky a informace k vinařské problematice.

Aktuálně se jedná o testovací verzi e-shopu, která může mít, přes veškerou péči, i nějaké drobné chyby. Prosíme vás o shovívavost, v případě zjištění jakýchkoliv nepřesností nebo chyb, ale i připomínek k vylepšení e-shopu, nás prosím kontaktujte na: minarik@vinarskepotreby.cz.

Jak se registrovat na e-shopu a čerpat BS slevu 

Nový zákazník v BS - pokud jste v e-shopu či v síti kamenných BS prodejen ještě nenakupoval(a), registrujte se a získáte ihned slevu 4 % na nákup (a dále také v BS prodejnách). Stačí jen vyplnit registrační údaje v sekci Registrace - Nový účet.
Stávající zákazník BS prodejen, ale nově na e-shopu - v případě, že jste již zákazníkem BS (nakupujete na prodejně a čerpáte BS slevu) a nově chcete nakupovat i na BS e-shopu (nemáte registraci na e-shopu), kontaktujte nás na níže uvedených kontaktech. Obratem vám propojíme váš BS účet s e-shopem, abyste mohl(a) čerpat svoji slevu. Vaše nákupy z prodejen i e-shopu se následně budou sčítat na jeden účet a tím navyšovat vaše BS sleva.
Stávající zákazník (e-shopu i kamenných prodejen) - pokud jste již v minulosti v BS e-shopu nakupoval(a), stačí se jen přihlásit a můžete pokračovat v nákupu a čerpat vaši BS slevu.

 

Pro aktivaci vašeho BSúčtu či problémech s přihlášením kontaktujte minarik@vinarskepotreby.cz, tel:  604 461 065. 

Více o výhodách registrace do BS slevového systému najdete ZDE.

Přejeme příjemné nakupování.

BS e-shop tým

 

 

Akreditovaná laboratoř

č. 1619 akreditovaná ČIA podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2018

Po - Pá: 7:30 - 16:00

Vedoucí laboratoře ~ Žaneta Beňová
+420 702 229 666

  • Analýza hroznů a moštů
  • Analýza v průběhu fermentace
  • Analýza vína před láhvováním