/ O nás

O nás

BS Vinařské potřeby

Naše společnost patří mezi přední české dodavatele v oblasti potřeb pro vinaře, vinohradníky a sommeliery. Spolupracujeme s řadou světových producentů technologií, zařízení a vybavení.  Ve své nabídce vždy reagujeme na aktuální vývoj trhu a neustále sledujeme inovace v oboru.

Našimi dodavateli jsou domácí i zahraniční producenti, respektovaní v odborných kruzích i u veřejnosti. Komplexní nabídka zhruba 4000 produktů je průběžně inovována v souladu s trendy v oboru. Mezi partnerské firmy dlouhodobě patří Seguin Moreau, Enartis ESSECO, Vetropack Moravia glass, Smurfit Kappa, Liverani a Tellarini, Bahco, Pulltex, Ohlinger, Ramondin, Thonhauser a řada dalších.

Sortiment zahrnuje produkty pro pěstování révy vinné, produkci vína a sommelierské potřeby, které pomáhají vytvořit z konzumace vína bohatý zážitek. Součástí portfolia jsou také pomůcky pro filtraci, enologické preparáty, láhve, uzávěry, kapsle, sudy, prostředky na ochranu vinic a další.

Díky akreditované laboratoři poskytujeme rovněž širokou nabídku enologicko-technologického poradenství, která vinařům umožňuje řídit kvalitu své produkce.
Neustále rozšiřujeme portfolio služeb: od roku 2016 poskytujeme zákazníkům odborné vinohradnické poradenství, velmi žádané je plnění mobilní lahvovací linkou, které zajišťuje komplexní služby od mytí lahví, naplnění až po finální uzavření libovolnou zátkou a polepení etiketou. Zejména menší a střední vinaři využívají dotisk „bianko" etikety s jednotným grafickým podkladem, na níž je podle aktuálních potřeb dotiskován text. Zajišťujeme servis strojů a zařízení pro vinaře včetně čištění sudů přímo ve vinařství. Samozřejmostí je také zapůjčení vinařského vybavení.

Vážíme si věrnosti našich zákazníků, proto v rámci spolupráce nabízíme doplňkové služby zdarma. Větším odběratelům poskytujeme v regionu dopravu zdarma. Naši zákazníci rádi využívají naše skladovací prostory ve Velkých Bílovicích a možnost postupného odběru zakoupeného zboží (lahve, uzávěry apod.).

Společnost BS vinařské potřeby s.r.o. provozuje síť vlastních prodejen v České republice a také na Slovensku, které zachovávají jednotnou firemní kulturu a styl. Personál na všech našich pobočkách je díky bohatým zkušenostem a odborným znalostem připraven poskytnout odborné poradenství a plný servis.

   

 

       
 

 

Akreditovaná laboratoř

č. 1619 akreditovaná ČIA podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2018

Po - Pá: 7:30 - 16:00

Vedoucí laboratoře ~ Žaneta Beňová
+420 702 229 666

  • Analýza hroznů a moštů
  • Analýza v průběhu fermentace
  • Analýza vína před láhvováním