Dárek ke každé objednávce nad 500 Kč

VIDERYO F 1L

Kód produktu: 71793
Přidat k oblíbenýmOdstranit z oblíbených
589,00 Kč s DPH
Na dotaz
Veronika Mikulíková

Poradí vám Veronika Mikulíková

VIDERYO F 1L

Popis produktu

Kombinovaný přípravek proti plísni révové.

Vlastnosti: přípravek obsahuje dvě účinné látky kyazofamid a folpet. Kyazofamid působí proti oomycetám, zvláště proti plísni révové (Plasmopara viticola). Účinek je převážně preventivní a proto je vhodné ho použít před propuknutím napadení. Folpet je kontaktní fungicidní látka s preventivní účinností proti plísni révové. Vykazuje významnou vedlejší účinnost proti plísni šedé, černé skvrnitosti révy vinné, červené spále a bílé hnilobě na révě. Potlačuje růst mycelia a sporulaci původců houbových chorob.Difuzní efekt – kapky postřikové kapaliny se rozptýlí v listu nebo v bobulích i na nezasažené části. 

Použití: Odolnost proti dešti – již 1 hodinu po aplikaci.Sporicidní účinek – inhibuje tvorbu spór a hubí spóry.Výborná ochrana listové plochy i bobulí.Účinná látka: kyazofamid 40 g/l + folpet 400 g/l 

UPOZORNĚNÍ: toto balení je určeno pro profesionální uživatele. Při koupi nutno doložit Certifikát odborné způsobilosti, kdy tento přípravek mohou nakupovat pouze osoby s platným osvědčením II. nebo III. stupně - odborné způsobilosti pro nakládání s přípravky dle zákona č. 199/2012 Sb. a vyhlášky č. 206/2012 Sb. nebo osoby, za které se osoba s takovým platným osvědčením zaručí. 

Balení: 1 l