BS prodejny i laboratoř mají OTEVŘENO dle běžné provozní doby

Servis a půjčovna


BS servisní středisko zajišťuje záruční i pozáruční servis zařízení, čištění sudů a zapůjčení zařízení. Servisní středisko najdete v areále BS vinařské potřeby ve Velkých Bílovicích.

Provádíme záruční i pozáruční servis zařízení pro vinaře. Pro více informací kontaktujte BS servisního technika Zdeňka Kachyňu.

Nabízíme možnost zapůjčení specifických zařízení pro vinaře. Aktuálně je možné zapůjčit tato zařízení:
  • zátkovačka pro zátkování silikonových a korkových zátek
  • pneumatický vytahovač zátek
  • stroj pro uzavírání lahví šroubovými uzávěry
  • zavalovací hlava
  • uzavírací hlava na korunkové uzávěry
Ve spolupráci s našim dodavatelem filtračního sortimentu Hobra-Školník s.r.o. provádíme testování neporušenosti membránových svíček.

Test integrity zahrnuje samotné měření neporušenosti membrány, vyhodnocení a potvrzení výsledků provedených testů. Službu nabízíme pouze pro membránové svíčky o velikosti 10“. Předfiltrační svíčky a svíčky TENCO testovat nelze. Podrobné informace k testu integrity najde ZDE (KROK 4).

Cena služby je od 300 Kč / ks.

Testování provádíme v prostorách BS, v případě zájmu volejte servisního technika.BS servisní středisko provádí také kompletní čištění sudů a rekondice sudů, a to přímo ve vašem vinařství. Vy si pouze připravíte sudy a náš servisní technik provede odborné a důkladné čištění a připraví sudy pro opětovné naplnění.

Ceník rekondice sudů najdete ZDE.

 

Pro více informací k servisním službám kontaktujte:
Zdeněk Kachyňa
+420 727 947 665

E-mailservis@vinarskepotreby.cz